Yüzünüzden Zamanın İzlerini Silin Hem De Estetik Olmadan | yehhu.NET

Yüzünüzden Zamanın İzlerini Silin Hem De Estetik Olmadan

Yüzünüzden Zamanın İzlerini Silin Hem De Estetik Olmadan

Estetik ameliyatı, Yaşlılığa çözüm, Kırışıklık ameliyatı, Estetik Ameliyatı Zararları,

Yüzünüzden Zamanın İzlerini Silin

Yaşlandın, kırıştım, buruştun, çirkinleştim diye dertlenmeyin dostlar! Çünkü gelişen tıp dünyası bize yeni ürünlerini sunuyor. İşte bunlardan biri de PCO Sheep Placenta Whitening Mask. Evet, yanlış anlamadınız; içinde koyun plasentası bulunan maske tam anlamıyla mucizeler yaratıyor. Yepyeni bir ürün olan PCO Sheep Placenta Whitening Mask yirmi, dakika gibi kısa bir sure içinde uygulanabilen, insanın yüzünden zamanın izlerini, çizgileri, yorgunluğa kısaca yılları alıp götüren bir maske.

İçinde bulunan koyun plasentası ektresi, hyalüronik asit, kollajen, kojik asit. A,E ve C vitaminleri maskenin ıslak ve meç formundaki dokusundan yüzün üstüne yayıldığında cilt tarafından kolayca emilip ilk uygulama sonunda bile etkisini gösterebiliyor. Ama daha kalıcı ve çarpıcı bir etki elde edebilmek için maskenin haftada iki kere Uç ay aksatmadan uygulaması yararlı oluyor.

Evde uygulaması çok kolay olan maske televizyon izlerken, kitap veya mecmua okurken, oturup dinlenirken veya uzanarak uygulanabilecek kadar pratik bir ürün. Ülkemizin iki seçkin üniversitesinin (GATA ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakülteleri) Dermatoloji Bölüm Başkanları, Prof Or. 2afer Kurumlu ve Prof. Dr. Nilgün Atakan’ ın maskeyi hastalar üzerinde uyguluyorlar. Aldıkları sonuç tek kelimeyle mükemmel.

Prof. Dr. Zafer Kurumlu, “Bu ürün içerdiği maddeler açısında.’, uygulanması çok kolay ve birden fazla amaca yönelik hazırlanmış bir ürün. Bu kadar çok içeriği olan bu ürünün pratik deneyimlerim sonrası birçok tedaviye destek olduğunu gördüm” diyor. Kurumlu özellikle; kimyasal peeling sonrası, lazerle cilt yenileme sonrası, lazerli epıiasyon sonrası, diğer kıl yok etme yöntemleri sonrası (iğneli epilasyon sonrası vs.), her türlü cilt bakımı işlemini takiben uygulanan, gerek hiperpigmentasyon ve gerek cilt yenilene tedavisine büyük destek verdiğini gözlemlediğini söylerken deride sağladığı nem, akne tedavisindeki destek ve anti oksidan ve koruyucu özelliğinin de çok iyi olduğunu söylüyor.

Prof Dr. Zafer Kurumlu PCO Sheep Placenta Whitening Mask hakkında şunları da ekliyor: “Ayrıca yorgun ve hasar görmüş ciltlerde de ev ortamında rahatlıkla kullanılabilir. Gerek tıbbi tedavi uygulamalar, gerek ev uygulamalarında hastalara da önerilebilecek ve sonuçları güvenilir bir üründür.” Prof. Dr. Nilgün Atakan ise, * PCO Sheep Placenta Whitening Mask”ı birkaç hastamda ve bizzat kendim kullandım. Kullanım süresince ürünle ilgili herhangi bir şikayet veya yan etkiye rastlamadım.

Hastalarımdan çok olumlu geri bildirimler aldım.Özellikle epidermal hiperpigmentasyonu olan bir hastada belirgin yanıt gözlemledim. Sonuçta nemlenme ihtiyacı fazla olan ve yanı sıra epidermal hiperpigmentasyonu olan hastalara önerilebilecek güvenilir bir anti – aging ürün olduğunu söyleyebilirim” diyor. Hemen belirtelim; PCO Sheep Placenta Whitening Mask kentimizde Epıla Güzellik ve Estetik Merkezi’nde uygulanıyor.
Sıkı bir PCO kullanıcısı olan ünlü kozmetolog- Spiker -yazar Aysenur Yazıcı’da PCO Sheep Plasenta maskesi ile ilgili görüşlerini söyle ifade etmektedir.

Cildin hırpalanmasını önleyen bakımı zamanında yapmak,hırpalanmış bir deriyi toparlamaktan daha kolay ve zahmetsizdir.Düzenli şekilde kremlerinizi kullanır, cildi korursanız sağlıklı cildiniz her yaşa diğerinden daha genç girecektir.Bunun için cildimizin temizleme , nemlendirme ve koruma işlemlerini mutlaka atlamamalıyız. Bu konuda yeni bir maske keşfettim_PCO Sheep Whitening Mask _ Haftada 2 kez kullanıldığında 2 ay içerisinde cilt lekelerini yok ettiği gibi inanılmaz bir yenileme ve gözle görülür bir elastikiyet de sağlıyor


Bir önceki yazımız olan Meme Göğüs Küçültme Estetiği başlıklı makalemizde estetik operasyon, göğüs küçültme ve hakkında bilgiler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM