Yükselen Burç Nasıl Hesaplanır | yehhu.NET

Yükselen Burç Nasıl Hesaplanır

Yükselen Burç Nasıl Hesaplanır

Contents

Yükselen Burç Nasıl Hesaplanır

Yükselen Burç Nasıl Hesaplanır, Burçların kadınlar için önemli bir unsurdur. Her gün burç yorumları okuma, burçlardaki yorumlara göre yaşam düzenini planlayan pek çok kadın vardır. Ancak standart burç yorumları kadar burçlarda önemli bir faktördür. burç nasıl hesaplanır diye merak eden kadınların sayısı çoğunluktadır. Bazı kadınlar ilişki uyumunu burç ve yükselen burca göre bile belirlemektedirler. burçların nasıl hesaplandığından önce biraz yükselen burcun ne olduğundan bahsedelim. Böylelikle hesaplamanın da ne kadar önemli olduğunu anlamış olacaksınız.

Yükselen Burç Nasıl Hesaplanır
Yükselen Burç Nasıl Hesaplanır görsel

Yükselen burçlar doğum haritasının astroloji üzerindeki ilk evi olarak bilinmektedir. Bahsedilen bu ilk evin dış görüntüde ne kadar etkisi olsa da, aslında tüm kişilikler, davranışlar ve dışa dönük tarafları bu ilk ev temsil etmektedir. Bir insanın tepkileri yükselen burçlara bağlı olarak gerçekleşmektedir denilebilir. İnsanın düşünceleri, hayattaki amaçları bu birinci ev ile alakalıdır. Yükselen sizin kendinizi nasıl tanıdığınız değil de dışarıdan nasıl tanındığınızdır diyebiliriz.

Yükselen burç hesaplama

burç hesaplama programlarını pek çok site üzerinde görmüşsünüzdür ancak hepsi gerçeği yansıtmamaktadır. Yükselen burcun hesaplanabilmesi için doğum tarihi, doğum saati ve doğum yeri gibi bilgiler gerekmektedir. Eğer bir program üzerinde bu bilgiler yer almıyorsa gerçek yükselen burcununuz öğrenmeniz mümkün olmayacaktır.

Yükselen burcun gerçeği yansıtması için doğum yeri verisinin kullanılması da şart. Ayrıca doğduğunuz tarihte eğer farklı bir uygulama varsa(saat ve gün ışığı gibi) bunları da öğrenmeniz gerekmektedir. İnternet üzerinden bulabileceğiniz burç hesaplama programları sayesinde kolaylıkla yükselen burcunuzu öğrenebilirsiniz.

 


Bir önceki yazımız olan Daha Güzel Bir Hayat için Neler Yapmalı başlıklı makalemizde Daha Güzel Bir Hayat ve yaşam hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM