Verrutol Kullanarak Siğil’den Kurtulabilir Miyiz?

Verrutol Kullanarak Siğil’den Kurtulabilir Miyiz?

Verrutol nedir, verrutol siğil iyi gelirmi, verrutol ne işe yarar, verrut0l hangi eczanelerde bulunur, verrutol kullanımı

Verrutol Kullanarak Siğilden Kurtulabilir Miyiz?

Verrutol, içinde saplı fırçası bulunan, asit içeren ve bu şekilde siğilleri tahrip ederek kurtulmanıza yarayan bir ilaçtır. Bu yazımızda sizlere denenmiş yorumlar eşliğinde siğilden nasıl kurtulursunuz onu anlatacağız.

Verrutol Nasıl Kullanılır? Yan Etkileri Var Mıdır?

Verrutol, inatçı siğiller için günde iki defa şeklinde kullanılabilir. Yüzünüzde ya da kozmetik açıdan önemli bir bölgenizdeyse, siğillerin tam üzerine olacak şekilde kullanmanız gerekiyor. Bunu bir kürdan yardımı ile yapabilirsiniz. Günde iki defa (sabah, akşam) şeklinde yapacağınız bu uygulama ile bir hafta gibi bir süre içersinde bu siğillerden kurtulabilirsiniz. Verrutol kullanırken kesinlikle taşırmamanızı öneriyoruz. Çünkü hassas bir cilde sahip olan kişilerde deri soyulması ve renk atması gözükür. Ancak korkmanıza gerek yok, teramisin gibi yara kremleri kullanarak bu lekelerden kurtulmanız mükündür.

Normal el ya da ayak veya kozmetik bölgelerde çıkan siğiller için tedavi bu şekildedir. Genital bölge için daha farklı bir uygulama yapmanız gerekiyor. Bunun nasıl olduğunu şimdi anlatacağız;

Verrutol ile HPV virüsü (Genital Siğil Geçer Mi?)

Verrutol ellerde ya da ayaklarda çıkan siğillerde nasıl etkiliyse genital siğillerde de etkilidir. Bu anlatacaklarımız erkekler üzerinde yapılan denemeler sonucunda olumlu şekilde iyileşme göstermiştir. Erkeklerde penis üzerinde ya da altında çıkan bu siğiller verrutol sayesinde kurtulmak mümkündür. Bunun için azim ve devamlılık şarttır.

VerrutolVerrutol Kullanılarak Genital Siğilden Kurtulma

Verrutol ile genital (penis) kısmında çıkan siğillerden kurtulabilirsiniz. Siğillerin çokluğuna ve ulaşmış olduğu alana göre uygulama yapmanız gerekiyor. Eğer siğiller küçük ve bir hayli fazlaysa, fırça kullanarak verrutol ilacını sürebilirsiniz. Birkaç tane ya da büyük bir şekilde siğil varsa, etrafa yaymadan, kürdan vb. yardımı ile siğilinize sürebilirsiniz.

Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa bunu yapmalısınız. Ayrıca beyazlaşan verrutolu genital bölge için en az 2 günde bir temizlemeniz gerekiyor. İki günden önce temizleme yapmayın, her zaman beyazın üzerinden sürün.

İki gün sabah akşam bu şekilde sürdükten sonra beyazlaşmayı temizleyip bu şekilde sürmeye devam edin.

İlk günlerde canınız pek yanmayacaktır, ancak ilerleyen zamanlarda derinizin soyulması ve siğillerin düşmesi ile birlikte, canınız yanabilir. Zaten bu ilaç donma etkisi yarattığı için bu yanma yaklaşık bir dakika kadar sürmektedir.

Eğer siğillerden kurtulmak ve bir daha çıkmasını istemiyorsanız mutlaka bu tedaviyi derinizin iyice beyazlaştığına emin olana kadar sürdürün. Bu ortalama iki hafta kadar sürmektedir.

Deriniz beyazlaştığı zaman zaten görüntüsünden anlayacaksınız ki ne siğil gözüküyor ne bir şey. Bu durumda kanamalar vb. durumlar gözükebilir. Ayrıca hiçbir şekilde telaş etmenize gerek yoktur. Çünkü teramisin gibi yara kremleri sayesinde eskizinden güzel bir hale gelmektedir.

Verrutolu çeşitli sitelerde öcü gibi gösterenlere kesinlikle inanmayın. Pek bir acısı yok, oldukça etkili bir ilaç olduğunu söyleyebilirim.

Dahası; Verrutol sürmeden önce elinizi sabunla yıkamalısınız, bu enfeksiyon riski için oldukça önemlidir.

Sadece deneme yapmak için bunu uygulayacak kişiler tek bir siğilde deneyebilirler. Zaten taşırma vb. bir durum olmazsa herhangi bir acı çekmezsiniz.

Dikkatli bir şekilde uygulayıp, peçete yardımı ile penisinizi sarabilirsiniz. (Donduktan sonra)

Söylediğimiz gibi bunu uygulamak oldukça basit olduğu gibi sadece erkeklere göre anlatılmıştır. Yani bayanların deneyip, denememesi onların bileceği bir iştir.

Dikkatli olduktan sonra hiçbir sorun çıkmayacağını rahatlıkla söylüyoruz.

Zaten diğer siğil bölgeleri için kullanan çok kişi var ve herkes olumlu sonuç almış durumdadır.

Verrutolun Fiyatı Nedir?

Verrutol 15 gr fiyatı 04.05.2014 tarihi ile 10 tl dir.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2018-03-26 18:44:33
2018-03-26 02:49:50
2017-12-08 18:01:16