Ünlülerin Kilo Verme Yöntemleri

Ünlülerin Kilo Verme Yöntemleri

ünlülerin kilo verme yöntemleri, ünlüler nasıl kilo veriyor, ünlülerden kilo verme taktikleri, ünlülerin diyet listeleri

Ünlülerin Kilo Verme Yöntemleri

Ekranların vazgeçilmez ünlülerin nasıl kilo verdiklerini ve formda kaldıklarını merak ediyor musunuz? Ünlülerin kilo verme sırları bu makalemizde sizlerle. Ünlü isimlerin birbirinden farklı diyet yöntemleri uygulayarak, kendilerini zora sokmadan formda kaldıklarını belirtebiliriz.

Ünlülerin ortak düşünceleri; Kilo vermeyi hızlı ya da yavaş değil “sürekli” olarak benimsemek gereklidir demektedirler. Yani, kilo verme ve formda kalmayı uzun vadeli olarak düşünmelisiniz. Aksi durumda birkaç ayda verdiğiniz kilonun iki katını alabilirsiniz.

Ünlülerin kilo verme yöntemleriBayan Ünlüler Nasıl Kilo Veriyor?

Ünlü isimlerin birbirinden farklı sırları olduğunu söylemiştik, genel olarak bayan ve erkek ünlüler birbirlerinden çok farklı yöntemler ile formda kalmayı başarıyor.

Bayan ünlülerden genellikle dans yöntemleriyle kilo verdiklerini açıklıyoruz. Bayan ünlülerin kullandıkları dans boru dansı olarak isimlendirilmektedir.

Bir kısım ünlü isimler ise sahil kenarlarında yürüyüş yapmayı tercih etmektedir.

Ünlülerin Zayıflamak İçin Kullandığı Bir Diğer Yöntem: Plates

Ucuz olmasıyla birlikte indirimli bir yöntemdir. Birçok ünlü oldukça faydalı bulduğu için bu yöntemi yapmaktadır.

Erkek Ünlüler Nasıl Kilo Veriyor?

Erkek ünlüler, bayanla ünlülere göre daha farklı bir yöntem kullanıyorlar. Bu yöntem tamamen doğal bir şekilde bisiklet keyfi sürmektir. Yani ünlüler, her gün düzenli olarak birkaç saat bisiklet sürerek 1000 kalori kadar yakabiliyor.

Ayrıca bütün ünlülerin ortak yaptıkları bir şey daha var ki o da kutuda yemek yemedir. Nedir bu kutuda yemek yeme alışkanlığı? Aslında bu tamamen diyet listesinin düzenlenmiş halidir. Sizler her gün listeye göre gidebiliyorsanız sorun yoktur. Ünlüler düzene oturtamadıkları için bu yöntemi kullanırlar.

Maliyeti normal bir insana göre oldukça yüksek bir rakama tekabül etmektedir.

Ünlü isimler bu şekilde formda kalmaktadırlar. Ayrıca bu yöntemler ile yaz ve kış formda kalıyorlar.

 

 


Bir önceki yazımız olan Bir Haftalık Diyet Listesi başlıklı makalemizde bir haftada diyet yapmak, bir haftada kaç kilo verilir ve bir haftalık diyet hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM