Thermage CPT Nedir | Thermage CPT Nasıl Çalışır ?

Thermage CPT Nedir | Thermage CPT Nasıl Çalışır ?

Thermage CPT nedir, Thermage CPT nasıl çalışır, Thermage CPT ne işe yarar, Thermage CPT ile kırışıklık tedavisi

Thermage CPT Nedir | Thermage CPT Nasıl Çalışır ?

Kırışıklıklarınızdan cerrahi bir müdahaleye gerek kalmaksızın kurtulmak istemez misiniz? Cevabınız evetse Thermage CPT tedavisi tam size göre. Thermage ile kırışıklık tedavisinin yanı sıra cilt sıkılaştırma uygulamaları gerçekleştirilmekte ve cildin daha düzgün görünmesi sağlanmaktadır. Thermage CPT yüz, göz kapakları, bacak ve el gibi bölgelere yılın her ayında uygulanabilmektedir.

Thermage CPT Nasıl Çalışır?

Thermage uygulaması ile cildin alt katmanlarında bulunan kolajen uyarılmakta ve bu sayede cilt sıkılaştırma ve cilt gençleştirme mümkün olmaktadır.

Thermage CPTThermage CPT Hangi Bölgelere Uygulanır?

Thermage kırışıklık tedavisinde de kullanılan bir uygulamadır. Thermage CPT ile göz kenarlarında bulunan kaz ayağı kırışıklıklar ve sarkmalar sorun olmaktan çıkmaktadır. Ayrıca cerrahi bir işlem yapılmadan yüz germekte mümkün olmaktadır. Thermage el, bacak, kalça, karın, yüz, dudaklar ve göz kapaklarında uygulanmaktadır.

Thermage Nasıl Etkiler Yaratır?

Thermage CPT uygulaması sayesinde ciltte kolajen sıkılaşması meydana gelmektedir. Kolajen sıkılaşması ise ciltte sıkılaşma sağlamakta aynı zamanda sarkmaları azaltmaktadır. Çene bölgesindeki hatların belirginleşmesi ve çene altındaki sarkık cildin sıkılaşması da yine Thermage uygulaması ile gerçekleştirilebilmektedir. En etkili kırışıklık tedavisi yöntemlerinden biri olan Thermage CPT ile alın, ağız ve göz çevresindeki ince çizgiler azaltılabilmektedir.

Thermage CPT Etkileri Ne Kadar Sürer?

Thermage uygulamasının ortaya çıkardığı sonuçlar her cildin durumuna göre farklılık göstermekle birlikte yıllarca sürebilmektedir. Uygulamadan hemen sonra kendisini göstermeye başlayan etkiler 6 ay boyunca artarak devam etmektedir.

Thermage CPT Fiyatı

Cerrahi bir müdahale uygulanmaksızın yüz germe ve cilt sıkılaştırmayı sağlayan Thermage CPT fiyatı uygulanacak bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Thermage uygulaması gerçekleştiren bir klinikle iletişime geçerek fiyat almanız mümkündür.

 


Bir önceki yazımız olan Lazer Epilasyon Öncesi Ve Sonrası Ne Yapmalı? başlıklı makalemizde lazer epilasyon öncesi, lazer epilasyon öncesi ne yapılmalı ve lazer epilasyon sonrası hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2018-03-26 18:44:33
2018-03-26 02:49:50
2017-12-08 18:01:16