Ruj Kullanımı Hakkında 8 İlginç Bilgi | yehhu.NET

Ruj Kullanımı Hakkında 8 İlginç Bilgi

Ruj Kullanımı Hakkında 8 İlginç Bilgi

Ruj Kullanımı Hakkında 8 İlginç Bilgi

Ruj Kullanımı Hakkında 8 İlginç Bilgi, Rujunuzun daha kalıcı olmasını istiyorsanız rujunuzu sürdükten sonra dudaklarınızın arasına peçeteyi koyup dudaklarınızı sıkıca kapatın rujun fazlasını alın ve üzerine bir kat daha ruj sürün. Rujunuz gün boyu daha kalıcı olacaktır.

2)Allık yerine rujunuzu kullanabilirsiniz özellikle mat rujlar bu konuda mükemmel seçim olacaktır.

3)Daha kalın dudakların sırrı fondöten ve aynı renkte bir dudak kalemi. Kulak çubuğu yardımıyla fondöteni dudağınızın çevresine sürün, kalemle dudak etrafının dışını çizin (ne kadar kalınlaştırmak isterseniz) ve rujla boyayın. İşte dolgun dudaklar.

Ruj Kullanımı Hakkında 8 İlginç Bilgi
Ruj Kullanımı Hakkında 8 İlginç Bilgi görsel

4)En sevdiğiniz rujunuz kırılmışsa sadece çakmak yardımıyla bu işi halledebilirsiniz. Kopan yerden ısıtın ve birleştirip etrafını yine çakmakla ısıtın, eridiği için kolayca birleşecektir. Yapışır yapışmaz kapağını kapatıp buzdolabına koyun.

5)Parçalanan allığınızı ya da farınızı biraz vazelin yardımı ile ruj haline getirebilirsiniz. Ruj fırçalarıyla sürebilirsiniz.

6)Ruj lekesini çıkartmanın en etkili yolu saç spreyidir. Lekenin üzerini spreyi sıkın daha sonra çitileyin ve makineye atın.

7)Yaz günlerinde dudak koruyucuları veya rujlarınız eriyebilir bunu önlemek için buzdolabından saklayabilirsiniz.

8)Bakımlı dudaklar istiyorsanız eski rimel fırçanızı temizleyerek dudaklarınızı fırçalayın ve şekerli peeling yapın.

 


Bir önceki yazımız olan Kusursuz Dudak Bakımı için Öneriler başlıklı makalemizde Kusursuz Dudak ve Kusursuz Dudak Bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
ruj Ruj Kullanımı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM