Neslihan Önder Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Şey

Neslihan Önder Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Şey

Neslihan Önder kimdir, Neslihan Önder hakkında, Neslihan Önder moda, Neslihan Önder kimdir, Neslihan Önder hakkında bilinmesi gerekenler

Neslihan Önder Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Şey

Neslihan Önder Çinde tam 6 ay yaşadı. Modelliğe 18 yaşında başlayan Neslihan 2006 yılında best model of Turkey’de 1.’lik kazandı. Sonrasında ise 6 ay kadar Çin’de yaşadı.

Neslihan mankenlik mesleğini çok seviyor. Çin’den döner dönmez evlenen Önder’in bir çocuğu oldu. 4 sene kadar modelliğe ara verip Feshion week sayesinde mesleğine geri döndü. Türkiye’de modelliğin zor bir süreçten geçtiğini düşünüyor. Mesleğini çok sevdiği için olan bitene gönül koymadan işine devam ediyor.

Genç anne oldu. Neslihan Önder 2 yaşındaki oğlu ile yalnız yaşıyor. Eşinden ayrıldı. 20 yaşında anne olduğu için başlarda hiçbir şey anlamadı. Fakat şimdilerde oğlu ile iletişim kurabilmesi, onunla konuşabilmesi onu çok mutlu ediyor. Ailesi yurt dışında yaşadığı için çocuğunu destek almadan büyütmek onu zorluyor.

Bu yıl oyunculuk yapacak. Neslihan Önder’e oyunculuk için çok teklif geliyor. Bu teklifleri geri çevirmemek adına geçen sene bıraktığı oyunculuk eğitimine devam ediyor. Bu yıl iddialı birkaç proje ile karşımıza çıkacak.

Kapris yapmayı hiç sevmiyor.Kendini dürüst olarak tanımlıyor. Güler yüzü olan Neslihan hem iş hayatında hemde özel hayatında kapris yapmıyor.

Türkiye’de modellik yapmak zor diyen Neslihan, Bir model için sağlıklı yaşamak iyi beslenmek önemlidir ama belki Türkiye’de çok sık iş olmadığı için modeller yurt dışındaki gibi devamlı bir iş disiplini ve program içerisine giremiyorlar.

Çin’de yoğun bir program yaşadı. Yurt dışına ilk gittiğinde yabancı dile çok hakim olmayan Önder, Çin’de haftada üç reklam bir ayda 40 tane katalog çekince neredeyse üçüncü ayında İngilizceyi öğrendi.

Aksesuar kullanmayı çok seviyor. Ne giyerse giysin üzerine mutlaka birçok farklı takı kullanıyor. Giyinmek üzerine çok düşünen biri değil fakat aksesuar takmaya bayılıyor.

Türk modacıları çok beğenen Neslihan Önder genelde modayı çok takip etmiyor. Zeynep Tosun’un tasarımlarını çok seviyor. Renkli giyinmeyi tercih ediyor fakat baştan aşağı simsiyah giyindiği de oluyor.

Kombinasyon yapmayı seviyor. Kombinlerini yapmadan setyahate çıkmıyor. Bavul hazırlarken en önem verdiği konu budur ve yanına çok az eşya alır. Aynı parçalarla farklı kombinler üretebiliyor.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2018-03-26 18:44:33
2018-03-26 02:49:50
2017-12-08 18:01:16