Moda Ve Kadın

Moda Ve Kadın

Moda Ve Kadın

Moda Ve Kadın, Modayı hangi kadın sevmez ki kadınlar için moda aşktır . Tek bir şey için vazgeçerler bu aşktan ,oda modadan daha büyük bir aşk bulduklarında , peki ne midir o aşk tabi ki aşık olduğu kişi istemeseler de sevdiği ne diyorsa onu yapmak ister kadınlar itiraz etmeden , tabii bi yere kadar…Erkekler hep eleştirirler biz kadınları , sen her halinle güzelsin , bunlara servet harcanır mı , çuval giysen yakışır gibi. Siz de dürüst olduklarına inanıp kendinizi bir Salı verirsiniz , sonra nemi olur…

Moda Ve Kadın
Moda Ve Kadın görsel

Tabi ki ilgi azalır , size küçümser , beğenmez gözlerle bakarlar , sonra söylenmeye başlarlar … Kendine çeki düzen ver , git bir bakım yaptır , önceden böyle değildin gibi. Hal bu ki bunu isteyen kendileri ama sizi suçlarlar değil mi ve onları bakımlı kadınlara iç çekerek bakarken bulabilirsiniz. Ah bu erkekler, siz siz olun bir erkek için kendinizden vazgeçmeyin çünkü değmez. Hele hele güzelliğinizden hiç vazgeçmeyin . Güzelliğiniz sadece erkekler için değil , sizi seven , sevmeyen herkes için kullanacağınız en güçlü silahınız. İtimadı ,saygıyı , değeri önce görünüşe sonra benliğinize gösterirler . Hadi bakalım modaya akalım ama şunu unutmayın moda diye her şeyi değil kendinize yakışanı tercih edin. Kendi modanızı kendiniz seçin. Moda bir aşktır.

 


Bir önceki yazımız olan Neslihan Önder Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Şey başlıklı makalemizde Neslihan Önder hakkında, Neslihan Önder hakkında bilinmesi gerekenler ve Neslihan Önder kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Kadın Moda

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM