Liposuction Soru ve Cevaplar | yehhu.NET

Liposuction Soru ve Cevaplar

Liposuction Soru ve Cevaplar

Liposuction Hakkında aradığınız cevaplar, Bilmedikleriniz, merak ettiklerinizi yazımızın altında bulabilirsiniz.

Liposuction Soru ve Cevaplar

Liposuction (Yağ Alma) işlemi için uygun bir aday mıyım ?

Liposuction kilo verdirme amacıyla uygulanan bir yöntem değildir. Liposuction da amaç düzensiz dağılmış, belli bölgelerde toplanmış yağ fazlalıklarının ortadan kaldırılmasıdır. Liposuction için en ideal aday ideal kilosunda veya onun bir miktar üstünde olanlardır. Böylece kişinin diyet veya diğer yöntemlerle kaybedemediği sıklıkla basen, diz içleri, karın, sırt, bel ve kalça bölgesinde bulunan yağ fazlalıklarının alınmasıyla çok tatmin edici sonuçlara ulaşılabilmektedir. Bu ameliyat sonrası hastalarımız kilo kaybetmeyi değil şekilde ortaya çıkan hoş değişikliği beklemeleri gerekmektedir.

Liposuction sonrası elde edilen sonuçlar Kalıcı mıdır ?

Liposuction sonrası egzersiz ve duyarlı bir beslenme programı içeren Sağlıklı Yaşam stilinizi devam ettirebilirseniz elde edilen sonuçlar Kalıcı olacaktır. Yağ hücreleri alındıktan sonra bu bölgeler yağ Depolanması için Eskisi kadar hedef olmayacağından kilo dağılımı daha dengeli olacaktır.

Liposuction hangi vücut bölgelerine uygulanır ?

Çoğu vücut bölgesi bu yöntemle tedavi edilebilir. Kadınlarda en sık karın, basenler ve üst bacak iç yüzleri erkelerde ise meme, bel ve karın bölgelerine sık olarak uygulanmaktadır. Liposuction bu bölgelere sınırlı bir girişim olmayıp, kol, çene altı ve kalça gibi bölgelerede uygulanabilir.

Liposuction sonrası iz kalır mı ?

Liposuction işleminde yapılan kesiler oldukça küçük kesiler olup en az görülebilecek yerlere yapılırlar. Çoğu Liposuction hastası çok iyi iyileşir ve kesilerin nerelere yapıldığını görmek çok güçtür.


Bir önceki yazımız olan Uyku Problemi ve Düzenli Uyku başlıklı makalemizde bebeklerde uykusuzluk, çocuklarda uykusuzluk ve Uyku Problemi ve Düzenli Uyku hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM