Kadın Deodorant Önerileri 2018 | yehhu.NET

Kadın Deodorant Önerileri 2018

Kadın Deodorant Önerileri 2018

Ülkemizde deodorant kullanımı gün geçtikçe yavaş yavaş artmaya başlasa da yaz mevsimimin gelmesi ile birlikte toplu taşıma araçlarında insanların içlerinden neler geçirdiğini az çok anlayabiliyoruz.Oysa ki insanlar evden çıkmadan önce üzerlerine deodoranttan 1-2 fıs sıksalar kimse kimseden bunalmaz, sıkılmaz ve güzel güzel herkes yolculuğunu gerçekleştirir fakat ülkemizde bu oldukça mümkün değil gibi gözüküyor.

Günlük hayatta özellikle de yazın çektiğimiz sıkıntıların birincisinde gelir terlemek. Terlemek ve ter kokusu insanları toplu taşıma araçlarında oldukça bunalıma sokar. O bunalımda ister istemez sizde bunalır ve o havadan dolayı sizde terlemeye başlarsınız ve çok pis bir koku ortama yayılır. Terlemeyi önlemek ya da terlemenin önüne geçmek için en etkili yollardan birisi de deodoranttır şüphesiz.

 

Yehhu.net olarak kadınlar için bir kaç deodorant önerisinde bulunacağız. Hem koku hem de koku etkisi ile ilgili önerilerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

  • Kadınlar için etkili bir koku yaratacak ve üzerinizde kalıcılığıyla dikkat çeken Rexona bayan deodorantlarını önermekteyim. Özellikle bulabilirseniz Siyahlar için olanınını almanızı önermekteyim.

 

Fiyatına gelirsek 12-14TL arası bir Türkiye fiyatı var bu ürünün çok sosyal bir insan iseniz 1 ay dayanır ama her gün dışarı çıkmıyorum diyorsanız 2,5 ay gibi bir süre size dayanır.

  • Bir diğer deodorant önerim ise Nivea’nın bayan deodorantları olacaktır şüphesiz. 4-6 saat gibi bir üzerinizde kokunun çıkmadığını söyleyebilirim fakat kokuları da oldukça ilgi çekici ve güzel.

 

Fiyatına gelirsek 10-12TL arası bir Türkiye fiyatı var ve ortalama 2 ay dayanacağını düşünüyorum.

  • Bir diğer önerim ise yine Nivea’dan olacak fakat bu sefer fısfıs olarak değilde koltuk altına sürülen ” Nivea Roll On ” ürünün bahsedeceğim.

 

Adına ” Nivea Roll On ” denilen bu ürün temiz vücuda ” Duştan çıktıktan sonra ” koltuk altınıza sürülür. Sürüldükten sonra kuruması için 1-2 dakika beklemeniz gerekiyor. Kuruduktan sonra üzerinizi giyip dışarı rahatlıkla çıkabilirsiniz.

 

Bu ürün üzerinizde yaklaşık 24-32 saat arası kalmaktadır. Terleyenler için önerebileceğim en güzel ve en etkili deodorantlardan bir tanesidir. Koku önerin var mı? diyenler içinde ” Okyanus Özleri ” aromasını önerebilirim. Oldukça güzel bir koku saçıyor etrafa.

Kadınlar için 2018 deodorant önerileri bunlardı. Yehhu olarak sizlere ” Nivea ve Rexona” ürünlerini öneriyoruz. Kullananlar ya da kullanmaya yeni başlayacak olanlar için sizlerinde önerilerinizi ve görüşlerinizi bekliyoruz.


Bir önceki yazımız olan Ruj Kullanımı Hakkında 8 İlginç Bilgi başlıklı makalemizde ruj ve Ruj Kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM