İlişkinizi Kurtarmak istiyorsanız Bu 8 Yalanı Bilmeniz Gerekir

İlişkinizi Kurtarmak istiyorsanız Bu 8 Yalanı Bilmeniz Gerekir

ilişkimi kurtamak istiyorum, ilişkiyi kurtarma yolları, sıradanlaşan ilişkiyi kurtarma yolları, sevgiliye söylenecek yalanlar, İlişkinizi Kurtarmak

İlişkinizi Kurtarmak istiyorsanız Bu 8 Yalanı Bilmeniz Gerekir

Bir ilişki içerisindesiniz ve sevdiğiniz kişi ile her şeyi paylaşmak istiyorsunuz. Ne kadar da kulağa hoş geliyor değil mi?. Ancak, bu durum çoğu zaman ters tepebilir ve bu paylaşımın aslında pek de doğru olmadığı ortaya çıkar.

ilişkiO zaman sevdiğiniz kişi ile uzun bir ilişki yaşamak istiyor ve bu beraberliğin küçük pembe yalan destekli devam etmesini tercih ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Öncelikle bu 8 pembe yalanın arasında eski erkek arkadaşlarınız geliyor. Bu durumu size soran erkek arkadaşınıza iki elin parmaklarını geçmiyor demeniz ilişkinize olumlu bir yönde katkı sağlayacaktır. Eğer bir iş yerinde çalışıyorsanız ve size bu konuda bir soru yöneltilmiş veya yöneltilmemişse bile iş yerinizde çalıştığınız hiç kimsenin önemli ya da dikkat çekici bir özelliğini ortaya sunmayın deriz. Karşınızdaki kişiye problemlerinizle başa çıkabileceğiniz sözlerini duyurun. Bunun tersini duymak onu ürkütebilir. Ayrıca vücudunuzu beğendiğinizi ve onunla barışık olduğunuzu ona her zaman gösterin. Bu erkek arkadaşınızı da motive edecektir. Ona her konuda geçmişinizi geride kaldığını o anlarla ilgili hiçbir şeyi hatırlamak istemediğinizi anlatın. Yeri geldiğinde karmaşık geçmişinizin aklınızdan bile geçmediğinin üzerinde sıkı bir şekilde vurgulama yapın. Hayatınızda kim olursa olsun hiçbir zaman kimseyi aldatmadığınızı, hatta bunun aklınızdan bile geçmediğini belirtin. Diğer yandan önemli maddelerden biri olan penis konusuna gelirsek, erkek arkadaşınızın küçük bir penisi olsa bile bu durumu ona fark ettirmemenizdir. Bu durumdan sorun yaşadığınızı ya da memnuniyet probleminiz olduğunu anlarsa işler hiç de istediğiniz gibi gitmeyebilir. 8 pembe yalanın sonuncusu ise eski kız arkadaşını kesinlikle kıskanmadığınızı ona göstermenizdir. Çünkü eskide olan eskide kalır. O şu an sizinle beraberdir ve eski kız arkadaşını durup dururken araya sokmaya gerek yoktur. Eski kız arkadaşınızı araya sokmak ilişkinizi ve geçmişinizi aydınlatmak yerine geriye götürecektir. Sonuç olarak ilişkinizin devamlılığı için ufak tefek yalanlara yer verilmelidir.

Uzun Ömürlü ilişki dileklerimle…

 


Bir önceki yazımız olan Kadın Prezervatifi ve Kullanımı başlıklı makalemizde Kadın prezervatifi hastalık yaparmı, kadın prezervatifi kullanımı ve kadın prezervatifi nasıl kullanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM