G-String Diyeti Nedir | G-String Diyeti Hakkında

G-String Diyeti Nedir | G-String Diyeti Hakkında

g-string diyeti nedir, g-string nedir, g-string diyeti nasıl yapılır, g-string diyet bilgileri, g-string diyet listesi hakkında detaylar yazımızda

G-String Diyeti Nedir

Böyle bir diyete daha önce hiç rastlamamış olabilirsiniz, ancak kalça ve basenleriniz için yeni bir uygulama olan G String diyeti ile istenmeyen bölgelerdeki kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Yaklaşık 6 hafta kadar süren G String diyeti ile yanlış beslenme ve hareketsizlik gibi durumların basen ve kalçalarınızdan payını almasını engelleyebilir ve bu diyeti bulunduğunuz her yerde kolayca uygulayabilirsiniz.

G String diyetinde öncelikle basen, kalça ve bacaklarda görülen etkiler ortaya çıkıyor. Daha sonra diz kapağı ve istenmeyen diğer bölgelerde de etkili olan bu diyet, 6 hafta sonucunda beklentilerin üzerinde bir sonuç ortaya koyuyor. Bu diyeti yapmayan ya da böyle bir diyetten haberdar olmayan birçok insan hekim kapılarının yolunu tutuyor. Yani doğal yöntemlerde şekilde kazanmayan vücutlar bıçak altına yatılan işlemlerle mümkün kılınmaya çalışılıyor. Oysaki G String diyeti geniş kaçalara ve basenlere sahip birçok kadını bu problemlerinden kurtarabiliyor.

Tanga Diyeti Nasıl Yapılır
Tanga Diyeti Nasıl Yapılır

G String diyetinin ara öğünleri arasında önce 1. gün için tavuk kanat veya göğüs ızgara. Yeşil sebzelerin bol olduğu salata ve mevsimlik bir meyve yer alıyor. 2. gün için 2 yumurtalı omlet, domates ve rendelenmiş havuç. 3. gün için bir tabak spagetti ve mevsimlik bir meyve,. 4. gün için ince dilimlere ayrılmış tavuk göğsü ve haşlanmış brokoli. 5. gün için ton balığının bolca bulunduğu yeşil bir salata ve katı pişmiş bir yumurta. 6. gün için makul ölçülerde hindi eti ve karışık yeşil salata. 7. gün içinse 3 dilim rosto halini biftek, havuçlu brokoli salatası ve iki haşlanmış patates bulunuyor.

Ana öğünlerin bu gıdalardan oluştuğu diyette birde özel karışım yer alıyor. Bu karışım içinse 2 fincan yulaf tanesi, 2 fincan kırılmış fındık, 2 fincan buğday, 1 fincan çekirdeksiz olacak şekilde kuru üzüm. 1 fincan kadar ayçiçeği tohumu, yine 1 fincan badem ve 1 fincan ince şekilde kıyılmış kuru kayısı yer alıyor. Hazırlanan karışım blender işlemine alındıktan sonra 12 parçaya ayrılıyor. 1 bardak süt ile 12’şerlik dilimler halinde belli süre aralıklarıyla 12 anda bitiriliyor.

 


Bir önceki yazımız olan İnsülin Direnci Nedir? İnsülin Direnci Nasıl Oluşur? başlıklı makalemizde insülin direnci nasıl oluşur, insülin direnci nedir ve insülün direnci tedavisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2018-03-26 18:44:33
2018-03-26 02:49:50
2017-12-08 18:01:16