Erkeklerin Vazgeçemediği Kadın Tipleri

Erkeklerin Vazgeçemediği Kadın Tipleri

Contents

Erkeklerin Vazgeçemediği Kadın Tipleri

Erkeklerin Vazgeçemediği Kadın Tipleri, Kimin kime aşık olacağı, kimi beğeneceği belli olmasa da; genelde erkeklerin beğendiği bazı kadın tipleri vardır. Her erkek sadece güzel kadınları beğenir diye düşünüyorsanız; yanılıyorsunuz. İşte erkekleri cezbedebilecek kadınlar…

Erkekler tatlı kadınları çok severler. Sürekli neşeli ve eğlenceli olan, her konuda iyi niyetini koruyan, asla surat asmayan ve trip atmayan kadınlarerkeklerin vazgeçemediği kadınlar arasında gözde olanlarıdır. Eğer siz de böyle bir kadınsanız şansınız yüksek.

Buna hiç şaşırmayacaksınız ama erkekler seksi kadınlar’a bayılırlar. Seksi ve güzel bir kadınla sevgili olan erkek, kendini şanslı hisseder ve diğer erkeklerden üstün olduğunu düşünür. Bu seksiliğini yatağa da taşıyabiliyorsa erkekler o kadına tapabilirler.

Bunları her erkek isteyebilir fakat bazı erkekler de dost olabilecekleri bir kadın isterler. Sevgilisi ya da eşiyle dost olabilen bir erkek, kendini en az diğerleri kadar şanslı hisseder. Dertleşebileceği, onu yormayacak ve dinleyecek, hatta birlikte maç izleyebileceği, içki içip sohbet edebileceği, arkadaş ortamında sıkılmadan vakit geçirebileceği bir kadın; erkekler için baş tacıdır.

Erkeklerin Vazgeçemediği Kadın Tipleri
Erkeklerin Vazgeçemediği Görsel

Özgür ruhlu kadınlar

erkeklerin favori kadınlarıdır. Bunlar kıskanmayan, trip atmayan, sürekli arayıp bunaltmayan, ayrı ayrı arkadaşlarla takılmakla bir sorunu olmayan kadınlardır. Tabi ki eğer hayatındaki erkek o kadını kısıtlamak isterse de bir anda o özgürlük anlayışı gider ve uyması beklenir.

Bakımlı ve kendine güvenen kadınlar da erkeklerin favori kadınlar listesinde yer alıyor. Güzel giyinen ve giydiğini kendine yakıştıran, özgüveni sayesinde daha da çekici görünen kadınları da erkekler çok beğeniyor.

Erkeklerin sevmedikleri kadın tipleri ise; öncelikle bağımlı olan kadınlardır. Kendi başına bir şey yapmak yerine sürekli hayatındaki erkekle olmak isteyen, bunun yanında o erkeği sürekli sıkan kadınlar, erkekler tarafından çekici bulunmaz.

Feminizmi abartmış olan ve sürekli, en ufak bir harekette bile bunu dile getiren, kadınları üstün tutarak erkeğin her hatasını büyüten kadınlar da erkeklerin sevmediği kadın tipleri arasında yer alıyor.

Aşırı hassas ve nazlı yapıdaki kadınları erkekler hiç sevmiyor. Her şeye alınan, hatta ağlayan, en ufak bir olayı bile büyüterek sorun haline getiren, sürekli ilgi bekleyen kadınlar ve bununla birlikte sürekli sinirli ve tartışma yaratmak isteyen kadınlar da erkeklerin sevmedikleri kadın tipleri listesinde…

 


Bir önceki yazımız olan Kızlık Zarı Nedir Ve Ne işe Yarar başlıklı makalemizde kızlık zarı, kızlık zarı ne işe yarar ve kızlık zarı nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
erkek Kadın

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2018-03-26 18:44:33
2018-03-26 02:49:50
2017-12-08 18:01:16