Çiftlik Bank Nedir, Çiftlik Bank Para Kazanma | yehhu.NET

Çiftlik Bank Nedir, Çiftlik Bank Para Kazanma

Çiftlik Bank Nedir, Çiftlik Bank Para Kazanma

Çiftlik Bank Nedir

Çiftlik Bank üyelerinin desteğiyle büyüyen, aylık %800 büyüyen ve son 1 yıldır aktif olarak hizmet vermeye devam eden bir kurumdur. Çeşitli illerde şarküterileri bulunuyor. Yeni yaptıkları güncelleme ile 200 trilyon üyelerine teminatları bulunmaktadır. Mobil uygulama ile çiftliğinizi yönetiyorsunuz, hayvan satın alıp, gün içinde biriken üretimlerinizi satıyorsunuz. Ceo (kurucusu) Mehmet AYDIN’dır.

Çiftlik Bank Para Kazanma

Çiftlik Bank’dan nasıl para kazanırım diyorsanız, öncelikle https://www.ciftlikbank.com adresinden yada play store veya app store üzerinde çiftlik bank uygulamasını cep telefonunuza indiriyorsunuz. Sonrasında server seçerek aşağıdan yeni üyelik kısmına tıklıyoruz.

Çiftlik Bank Kayıt Ekranı
Çiftlik Bank Kayıt Ekranı
Çiftlik Bank Kayıt
Çiftlik Bank Kayıt

Kayıt aşaması bittikten sonra, oyun içinden ambar seviyelerinizi , depo seviyelerinizi yükseltiyorsunuz. Yapmış olduğunuz yatırım kadar hayvan satın alıp kazanmaya başlıyorsunuz. Her şey bu kadar basit.

Çiftlik Bank Ponzi veya Dolandırıcı Mı ?

Arkadaşlar herkesin aklına gelen ilk soru acaba çiftlik bank insanları dolandırmaya mı çalışıyor ? Bunun sebebi belli. Daha önce çıkan bu tür uygulamaların milletin cebinden paralarını aldıklarına hepimiz şahit olduk. Haliyle insanlar biraz sıcak bakmıyor buna. Ama çiftlik bank’ı diğer uygulamalardan ayıran en belirgin özelliği, gerçek yatırımları olmasıdır. Hiç bir gizli işleri yok, adreslerine varana kadar her şeyleri ortada. Her açılışa davet ediliyoruz, adamlar daha ne yapsın güven için 🙂

Çiftlik Bank ve Ben

Çiftlik Bank’a 10.000 tl yatırım ile başladım arkadaşlar. Aylık ortalama 1650 tl gelirim var. 5-6 ay arasında yatırdığım kazancı çıkartıyorum ve geriye kalan 6 ay kâr’a geçiyorum. Şimdilik herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Her şey yolunda gidiyor. İllegal hiç bir iş yapmıyorlar. Oyunda referans sistemi vardı zamanında, yasal olmadığı için onu bile kaldırdılar sistemden.

Çiftlik Bank Hakkında Sorular

Soru 1 : Çiftlik Bank ne kadar süre kazandırıyor ?

Cevap : Yatırımlarınızdan sadece 1 yıl boyunca kazanç sağlayabiliyorsunuz (bir tane hayvan hariç).

Soru 2 : Çiftlik Bank’a en az ne kadar para yatırabiliriz ?

Cevap : Para yatırma limitiniz yoktur.

Soru 3 : Çiftlik Bank’dan aylık ne kadar para çekebiliriz. ?

Cevap : Aylık 50.000 tl para çekebiliyorsunuz.

Soru 4 : Çiftlik Bank banka hesabına para çekerken kesinti yapıyor mu ?

Cevap : 1.500 tl altı çekimlerde aracı şirket olan papara tarafından %1.8 ‘lik kesinti oluyor. Papara’dan banka hesabınıza havale yaparken 1 tl kesinti oluyor. 1.500 tl üzeri çekimlerde komisyon yoktur. Sadece papara’dan banka hesabına havalede 1 tl komisyon alıyor.

Başka sorularınız var ise sorularınızı alt taraftan sorabilirsiniz

 


Bir önceki yazımız olan 3 Günde 1 Kilo Verdiren Diyet başlıklı makalemizde 3 Günde 1 Kilo Verdiren Diyet ve diyet hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM