Burca Göre Saç Stili | yehhu.NET

Burca Göre Saç Stili

Burca Göre Saç Stili

Burca Göre Saç Stili

Burca Göre Saç Stili, Lider Koç burcunun saç rengi kızıldır. Modern saç kesimleri yakışır. Uzun saçlarını açık bırakmazlar, at kuyruğu şeklinde toplarlar. Düzgün saç modellerini severler, nemlendirici bir krem sürerek bunu sağlarlar.

Boğa Kadını Saç Stili

Kızılın açık tonları ile sarı saçlar size göredir. Abartılı ve gösterişli saç modellerini sevmezler. Yenilik yapmayı severler, saçlarda değişiklikler yapabilirler. Doğal görünümlü dalgalar ya da düz fön çektirirler.

Burca Göre Saç Stili
Burca Göre Saç Stili görsel

İkizler Kadını Saç Stili

Mizacına uyan röfleli, balyajlı ve gölgeli saç renklerini kullanırlar. Sürekli saça şekil vermek özen göstermek onlara göre değildir. Kullanışlı ve kolay şekil alan saç modellerini seçerler. Modelin doğal olması yeterlidir.

Yengeç Kadını Saç Stili

Sezgisel ve duygusal Yengeç kadınına kumral saç renkleri çok yakışır. Gerektiğinde kabuğuna saklanmasını sağlayan, onu gizleyebilecek saç modellerini tercih ederler. Abartısız, doğal saç dalgaları ve uzun saçlar ona göredir.

Aslan Kadını Saç Stili

Tutkulu Aslan kadınlarının saç rengi açık kumral ve fındıkkabuğu tonlarıdır. Doğal ve sade modelleri hiç sevmezler. Özenle yapılmış şekiller, dikkat çeken saç kesim modellerini kullanırlar. Değişiklik arada yapılır.

Başak Kadını Saç Stili

Hassas Başak burcu kadınlarına en çok yakışan saç rengi platin sarısıdır. Dağınıklığa tahammülü yoktur, aynı özeni saçlarında da gösterirler. Saçları daima bakımlı, düzgün, taranmış olmalıdır. Saç spreyi gibi ürünler kullanmalıdırlar.

Terazi Kadını Saç Stili

Cazibeli Terazi kadınlarının saç rengi kumral ve tonlarıdır. Kızıl kahveler de sıcak tonlardan tercih edilebilir. Sade, şık bir o kadar da dikkat çekici saç modelleri kullanırlar. Abartıdan uzak dururlar. Bu zıtlığı da iyi başarırlar.

Akrep Kadını Saç Stili

Cazibeli Akrep kadınının saç rengi kuzguni siyahtır. Mükemmel görünen saçlarla kendilerini gösterirler. Her zaman bakımlı görünürler. Yumuşak ve kadınsı saç modellerini seçmeye çalışırlar.

Yay Kadını Saç Stili

Aktif Yay burcu kadının saç rengi ise koyu kumral ve kahve tonlarıdır. Jöle, sprey, köpük gibi ürünlerden hiç hoşlanmazlar. Doğal formüllü şekillendirici ve krem kullanabilirler. Önüne yumuşakça dökülen saç modellerini kullanırlar.

Oğlak Kadını Saç Stili

Neşeli Oğlak burcu kadınlarının favori saç rengi toprak tonlarıdır. Ağaç kabuğu, kum ve toprak tonlarını seçerler. Her saç telinin düzgün ve yerinde görünmesini sağlamak için jöle ve şekillendirici kullanırlar.

Kova Kadını Saç Stili

Kararlı ve özgür ruhlu Kova burcu kadınının saç rengi kızıldır. Şeftali, pembe, kırmızı, bordo gibi renkler yakışır. Sıra dışı ve karmaşık saç modelleri ile saç kesimlerini yaparlar. Saç bakımına özen gösterir, saç ürünleri kullanırlar. Modern, bakımlı ve ışıltılı saçları severler.

Balık Kadını Saç Stili

Zengin iç dünyasına sahip Başak burcu kadınına en çok yakışan saç renkleri ise toprak rengi ve tonlarıdır. Hassas Balıklar saçlarını boyamayı sevmez, kimyasal ürünler kullanmak istemez. Bitkisel boyalar ile alkol oranı düşük şekillendiriciler kullanabilirler.

 


Bir önceki yazımız olan Saç Dökülmesinin Nedenleri Nelerdir ve Saç Dökülmesini Engellemek İçin Ne Yapılmalıdır başlıklı makalemizde Saç Dökülmesini Engellemek ve Saç Dökülmesinin Nedenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM