Beyazın Dayanılmaz Cazibesi | yehhu.NET

Beyazın Dayanılmaz Cazibesi

Beyazın Dayanılmaz Cazibesi

Beyazın Dayanılmaz Cazibesi

Beyazın Dayanılmaz Cazibesi, Beyaz, ortama ferahlık ve aydınlık katar. Ancak pek çok kişi, kullanımı ya da temizliği zor diyerek tümüyle beyaz bir dekorasyondan kaçınır. İşte yatak odasından banyoya beyaz mekanlar yaratmanın ipuçları…

Beyaz Dekorasyon

Çatı katı gibi tavan yüksekliği fazla olmayan yerlerde, bembeyaz bir dekorasyon hem aydınlık sağlayacak hem de mekanı olduğundan daha geniş gösterecektir. Nötr renkli aksesuarlar da tamamlayıcı olacaktır. Beyaz duvarlar, beyaz bir masa ve sandalyeler sıkıcı gelebilir. Bir renkten daha yardım alın. Mesala yeşil bir tablo olsun.

Beyazın Dayanılmaz Cazibesi
Beyazın Dayanılmaz Cazibesi görsel

Beyazla birlikte krem gibi yakın bir tonu kullanabilirsiniz. Aralara krem renkler katarak beyaz dekorasyonunuzu daha cazip bir hale getirebilirsiniz. Örneğin beyaz bir banyoda krem rengi yer döşemesi ve yine bu renkte aksesuarlar çok hoş duracaktır. Beyaz mutfaklarda paslanmaz çelik ankastre eşyalar, koyu renk mermer tezgah daha etkileyici ve modern bir görüntü yaratır. Eskitilmiş ahşap bir yatak, üzerine beyaz bir örtü ve bej renk yastıklar mekana yaz havası verir. Beyaz zemin ve dolaplar da bu görüntüyle uyum sağlar.

Renkli  Aksesuarlar

Duvardan duvara halı ve üzerindeki koltukların beyaz görünümü koyu bir renk sehpa ile dengeleyebilirsiniz. Bu havayı, birbirini tamamlayan renklerdeki aksesuar ve çiçeklerle de daha canlı bir hale getirebilirsiniz.

Bembeyaz bir salon hastane ortamını çağrıştırabilir. Ancak deri puf, beyaza boyanmış ahşap görünümlü abajur, yerde krem rengi post gibi dokuları farklı aksesuar ve detaylarla daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

 


Bir önceki yazımız olan 2017 Yaz Modası Püf Noktaları, İncelikleri başlıklı makalemizde 2017 Yaz Modası ve yaz modası hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM