Beş Adımda Pürüzsüz Bir Cilt | yehhu.NET

Beş Adımda Pürüzsüz Bir Cilt

Beş Adımda Pürüzsüz Bir Cilt

Beş Adımda Pürüzsüz Bir Cilt, cilt temizliği, cilt bakımı, sivilceli ciltler, cilt lekeleri hakkında detaylı bilgiler yazımızda mevcut

Beş Adımda Pürüzsüz Bir Cilt

1- Doğru ürünleri satın alın: Eğer sivilceli bir cilde sahipseniz, cildinizin İhtiyaçlarına cevap verebilecek ve cilt tipinize en uygun, akne ile çok güçlü bir şekilde savaşan ürünleri tercih etmeniz gerekiyor.

2- Cilt temizleyicisi seçimi: Sivilcesiz ve lekesiz bir cilt için öncelikle temiz bir cilt şarttır. Sivilceli ciltler için, özel olarak üretilmiş cilt temizleyicilerini tercih edin, çünkü sivilce tedavisi uzmanlık gerektirir.

3- Her sivilce tipi uygun ürün seçimi yapın: Her sivilcenin yapısı, cilt tipinizde olduğu gibi birbirinden farklıdır; Her sivilceye ve her cilt tipine göre ayrı tedavi içeriği olan ve yan etkisi olmayan, yüzünüzde tahriş ve kızarıklık etkisi yaratmayacak tamamen doğal ürünleri tercih edin.

4- Yalnızca eczanelerden alın: Sivilce tedavisi uzmanlık işidir ve marketlerde satılan sıradan ürünlerin sivilce tedavisine herhangi bir etkisi yoktur. Bu nedenle eczanelerde yer alan ve sivilce karşıtı ürünleri sorgulayarak alın.

5- Kullandığınız güneş kremine dikkat edin: Sivilceli bir cildiniz varsa ve güneş kremleri cildinizde sorun yaratıyorsa, sivilceli ciltlere özel olarak üretilen, cildinizde yağlanma yapmayacak ve aynı zamanda cildinizin sivilcelenmesine karşı oyacak güneş kremlerini kullanın ve gözünüz arkada kalmayacak şekilde güneşin tadını sonuna kadar çıkarmaya bakın.


Bir önceki yazımız olan Cildimizde Sivilce Sorunları ve Nedenleri başlıklı makalemizde Cildimizde Sivilce Sorunları ve Nedenleri, sivilce izleri ve sivilce nasıl geçer hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM