Aşk Hayatınızı Canlandıracak Öneriler

Aşk Hayatınızı Canlandıracak Öneriler

Aşk Hayatınızı Canlandıracak Öneriler, Aşkınızı arttıracak öneriler, aşk seviyenizi yükseltecek öneriler, aşk ile ilgili merak ettikleriniz

Aşk Hayatınızı Canlandıracak Öneriler

Bütün ilişkiler zaman içinde ivmeler geçirirler. Bazen birini çok severken ardından olmasa da olur dediğiniz zamanlar çok olmuştur.

Bütün ilişkiler zaman içinde ivmeler geçirirler. Bazen birini çok severken ardından olmasa da olur dediğiniz zamanlar çok olmuştur. Bu tarz ilişkileri uzun süre aktif halde tutabilmek oldukça zor olabilir. Bazen kendimiz ile savaşırken buluruz kendimizi. Bu durumda neden başkası ile ömür boyu bir birlikteli sorunsuz götürmemiz mümkün olamaz ki? Gayet normaldir. Her bakımdan insanlar iç ve dış faktörlerden dolayı farklı bazı karakterizelere neden olurlar. Bu şekilde insanların değişik ve ileri doğru ilişkilerini götürmeleri bazı konulara dikkat edildiğinde mümkün olacaktır. İki tarafında birbirlerini sevmesin yanında bazen ters düşmeleri ve tekrar aynı dengelere gelebilmeleri ilişkileri besleyen en önemli can damarlarını oluşturur.

İlişkiler monotonlaştığın da karşınızda ki kişinin dikkatini çekecek bazı şeyler yapmalısınız. Belki bir demet çiçek, belki çok güzel hazırlanmış ve onun sevdiği bir yemek, gece farklı bir aktivite programlamak, farklı bir çiçek ve ya onun sevdiği bir şeyler yapmak hepinize iyi gelecektir. Sürekli aynı olan ilişkiler için biraz birbirinizden uzaklaşmak ve daha sonrasında biraz birbirinizi özlemek aslına bakarsanız en güzel sıradanlıktan çıkma yöntemidir. Bu şekilde partneriniz ile sorunlarınızdan uzaklaşmış olacak ve sorunlarınıza dışarıdan bakmış olacaksınız. Muhtemelen özlemek ikiniz içinde oldukça iyi olacak ve tekrar bir araya gelerek, özlem giderdiğiniz ise sorunlarınız sıkıntılarınızdan uzaklaşmış ve artık ilişkinizde ki monotonluk hissi de sizi terk etmiş olacaktır.

Aşk Hayatı
Aşk Hayatı

Bunun haricinde sevdiğiniz ile birlikte yapmaktan hoşlanacağınız bir şey seçerek bunu arada sıkıldığınızda yapmalısınız. Eski bir yeri ziyaret etmek, sinema, tiyatro, ilk karşılaştığınız yere gitmek, küçük bir tatil gibi aktiviteler belirlemelisiniz. Bu ikinizin de çok hoşlandığı ve yapmaktan zevk alacağınız şeyler olacak ayrıca bunları yaptığınızda birbirinize daha güzel bakabileceğiniz aktiviteler olmalıdır. Günlük düzen içinde sıradan gibi görülen her davranış zaman içinde sevdiğinizi özlemeye başladığınızda daha farklı empoze edilecektir. Zaman içinde onunla küçük sırlar paylaşabilir, çocukluğunuzda ya da okul yaşantınızda ki kimseye anlatamadığınız komik ya da heyecanlı anları onlar ile paylaşabilirsiniz. Bu şekilde paylaşılan küçük sırlar aranızda oluşan buzların erimesine ve birbirinize daha fazla yakınlaşmanıza neden olacaktır.

İletişimden asla vazgeçmeyin. Sorununuz ya da derdiniz ne olursa olsun asla iletişimden vazgeçmeyin. Bu şekilde mesafeleri daha kısa süreye indirirken kendiniz için ve onun için zaman ayıracak aktiviteler yaparken her zaman iletişim içinde kalın. İletişim doğru kurulduğunda kişiler arasında en güzel anlaşma yoludur. Buna dikkat ederek yapmanız gerekenlere dikkat etmeli ve bir şekilde bu işlemlerinizi halletmelisiniz.

Onu bazen bir başkasının gözünden izleyin. O yemek yaparken, kitap okurken, ütü yaparken, maç yaparken onu bambaşka birisi gibi görerek izleyin. Ona ve kendinize yabancılaşın. Bu şekilde etkin ve farklı bir bakış açısına sahip olur onun aslında sizin özeliniz olduğunuz anlayabilirsiniz.

 


Bir önceki yazımız olan Başarılı ve Uzun Süreli Bir ilişkinin Gerekleri başlıklı makalemizde başarılı bir ilişki için, başarılı ve uzun süreli bir ilişkinin gerekleri ve Güzel ilişkinin gerekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM