Aşk Acısını Atlatmak İçin Öneriler | yehhu.NET

Aşk Acısını Atlatmak İçin Öneriler

Aşk Acısını Atlatmak İçin Öneriler

aşk acısı, aşk acısını atlatmak, aşk acısını atlatmak için öneriler, aşk acısını nasıl geçiririz, sevdiğimi unutmak istiyorum,Aşk acısını

Aşk Acısını Atlatmak İçin Öneriler

Biten her ilişki üzerimizde kötü izler bırakabilir. Hele bir de birliktelik süresi uzun, ayrılık süreci yoğun ve kırıcı olduysa ayrılık acısını atlatmak zor bir süreç olur.

Biten her ilişki üzerimizde kötü izler bırakabilir. Hele bir de birliktelik süresi uzun, ayrılık süreci yoğun ve kırıcı olduysa ayrılık acısını atlatmak zor bir süreç olur. Sizler için kalp kırıklığını hafifletecek, ayrılık acısını unutturacak bazı küçük ama etkili öneriler hazırladık.

Ayrılık sonrasında tek başınıza kalmak pek akıllıca olmayacaktır. Pijamalar içerisinde depresif şarkılar yiyerek dondurma yemek hatta daha ileriye giderek sert telefon mesajları atmak pek yararlı olmayacaktır. Arkadaşlarınızla beraber olmaya çalışın. Bırakın sizi teselli ederek acınızı paylaşsınlar.

Aşk AcısıEski sevgilinizi sosyal medyadan takip etmeyi bırakın. Yapılan paylaşımlar kırıcı olabilir. Ya da bazı eski anıları hatırlatarak acınızı deşer. Onun hayatına giren yeni insanlar da moraliniz için pek iyi olmayacaktır.

Arkadaş kalma hususunda aceleci davranmayın. Sizden arkadaş kalmayı isteyebilir. Soğukkanlı durun ve buna şimdi karar veremeyeceğinizi söyleyin. Genelde bu pek iyi bir fikir değildir. Bir taraf arkadaşlık isterken bir taraf daha fazlasını isteyebilir.

Negatif enerjinizi atacak spor faaliyetlerine yönelebilirsiniz. Yeni aktiviteler bulun. Arkadaşlarınızla gezin, kırlarda dolaşın, güneş altında biraz vakit geçirin. Bu sayede kafanızın içinde gezinen garip düşüncelerden kurtulursunuz. Yeni bir başlangıç için enerji ve heves depolarsınız.

Telefonunuzdan uzak kalmaya çalışın. Eski sevgiliye mesaj atmak ya da onun mesaj atası için beklentide olmak çok yanlıştır. Mümkünse bunun için bir arkadaşınızdan yardım alın. O mesaj atarsa da soğukkanlı olun fazla bir anlam çıkarmamaya çalışın. Bitmiş bir şey, bitmiştir.

Özellikle ayrılığın ilk günlerinde kendinizi sıkmayın. Ağlamaktan çekinmeyin. İçinizde ne kadar birikmiş acı, öfke ve duygu varsa dışarı atın. Sakın utanmayın. Bu gibi durumlarda ağlamak son derece normaldir. Zamanla acınızla birlikte ağlama isteğinizin de azalmaya başladığını göreceksiniz.

Ortak arkadaşlarınızla bir süre görüşmeyin. En azından onların verdikleri partilere davetlere katılmayın. Bu ilk etapta, gidip ne kadar güçlü olduğunuzu göstermek için bir fırsatmış gibi gözükse de öyle değildir. Ona nispet yapmak için, şık bir şekilde giyinip, mutlu görünerek, kahkahalar atarak dans edebilirsiniz. Bunu sizin için ne kadar doğru olduğunu düşünün. Emin olun bu durum sonrasında sizi hüzne boğacak ve acınızı arttıracaktır. Bu gibi durumlarda evde kalın Makyaj yapın, yüzünüze maske uygulayın filim izleyin, yani bir şekilde kafanızı dağıtın.

Ayrılığın hemen sonrasında yeni bir ilişkiye başlamak için aceleci olmayın. Unutmayın! Ciddi bir aşk maratonundan yeni çıktınız. Zihninizin yeni bir ilişkiye başlamak için temizlenmeye ihtiyacı var. Aşk acısını atlatmak için kendinize süre tanıyın. Umarız zamanı gelince bitmeyecek olan son ilişkinizi bulursunuz. Mutlu ve huzurlu bir hayat sizinle olsun.


Bir önceki yazımız olan Aldatıldım, Ne Yapmalıyım! | İntikam Almalı mı ? başlıklı makalemizde aldatılan insan ne yapar, aldatıldıktan sonra intikam almak ve aldatıldım hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM