Ameliyatsız Yüz Germe Nasıl Yapılır | yehhu.NET

Ameliyatsız Yüz Germe Nasıl Yapılır

Ameliyatsız Yüz Germe Nasıl Yapılır

Ameliyatsız Yüz Germe Nasıl Yapılır

Ameliyatsız Yüz Germe Nasıl Yapılır, Genç yaşlarda yüz aşırı bir kırışıklığa uğramaz ancak yaş ilerledikçe yüzdeki derinin incelmesi ve kırışması mümkündür. Yüz güzelliği de bir kadın açısından çok önemli bir unsur olduğu için yüzündeki kırışıklıklardan kurtulmak ister. Kimileri ameliyatla yapılan işlemlere güvenmez ve ameliyatsız yüz germenin yollarını aralar. Gelişen teknolojiler sayesinde ameliyatsız yüz germe işlemi artık mümkündür hem de çok kısa bir sürede. Amerika’nın en çok tercih edilen gençleşme yollarından biri sayılan Ultratherapy sayesinde 30 dakika gibi kısa bir sürede gençleşmeniz ve yüzünüzdeki kırışıklıklara bir son vermeniz mümkün.
Bu operasyonun en büyük avantajı ise tek seansta ağrısız ve acısız olarak yüzünüzü güzelleştirmesi ve kırışıklıklara bir son vermesi olarak gösteriliyor.

Ameliyatsız Yüz Germe Nasıl Yapılır
Ameliyatsız Yüz Germe Nasıl Yapılır görsel

Ameliyatsız Yüz Germe Enjeksiyon Gerektirmiyor !

Anne karnında bulunan fetüsü izlemeye yardımcı olan Ultrasound teknolojisi, günümüzdeki teknoloji sayesinde sarkmış ciltler ve yüzdeki kırışıklıkların gerilmesinde de kullanılıyor. Ameliyat ve enjeksiyon gibi zahmetli işlere girmeden gençlik formülünü önünüze sunuyor. Ayrıca ameliyat gerektirmediği için iyileşme sürecini de ortadan kaldırıyor. 2015 kadın bakım ve güzelliği için oldukça ideal bir yöntem olarak göze çarpıyor.

Tek Seans ile Gençleşmeniz Mümkün

Ameliyatsız yüz germe işlemi sayesinde kırışıklıkların giderilmesi tek seansa kadar düşmüş durumda. Ultratherapy işleminde kullanılan deep sea adlı teknolojide ki fokus ultrasound sayesinde cildin alt tabakalarında sıcak noktalar oluşturuluyor. Cilt bu sıcak noktaları kullanarak kendi onarım sürecini tamamlıyor ve yeni collagenler üretiyor. Bu sayede ciltte sıkılaşma ve kendini onarma süreci devreye giriyor. Uygulama sonrasında cilt hemen toparlanmaya başlıyor ve 3 ayın sonunda kırışıklıklar ciltten tamamen kayboluyor. Bu tek seansta yapılan işlem kalıcılığını 1 sene kadar koruyor. Estetik, kadın sağlığı ve bakımı için diğer yazılarımıza göz gezdirmeyi unutmayın.

 


Bir önceki yazımız olan Yüz Şekli Ve Ellere Göre Karakter Analizi başlıklı makalemizde eller ve Yüz Şekli hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM