2017 Yaz Modası Püf Noktaları, İncelikleri | yehhu.NET

2017 Yaz Modası Püf Noktaları, İncelikleri

2017 Yaz Modası Püf Noktaları, İncelikleri

2017 Yaz Modası Püf Noktaları, İncelikleri

2017 Yaz Modası Püf Noktaları, İncelikleri, 2017 yaz modası, çok ama çok canlı renklerin asaleti akılları baştan alıyor adeta, farklı neon renklerinin öne çıktığı 2017 yaz modasında, şifon kumaşlar üzerine uygulanan fosforlu neon renkler, giyenleri başka bir boyuta geçiriyor adeta. Ben modaya uymam, moda da neymiş, modayı falan takip etmem diyenler bir camekânlarda gördükleri 2017 moda renkleriyle büyüleniyor adeta resmen dalı veriyorlar moda evlerine. Farklı kesimden oluşan gömlekler, bluzlar, tişörtler, etekler, elbiseler, pantolonlar, tulumlar ve daha neler neler hepsi çok canlı hepsi çok çarpıcı. 2017 yaz modasında saçlarda çok farklı kılık ve kıyafet modasını saran neon renkler saçlara da bulaşmışlar. İddialı olmayı seven bayanlara özel; açık yeşili, fosfor kızılı, neon siyahı ve sarısı gibi pek çok renk üzerinde çok iddialı.

2017 Yaz Modası Püf Noktaları, İncelikleri
2017 Yaz Modası Püf Noktaları, İncelikleri görsel

Bu yaz 2017 modasına girenleri görenler adeta yolda birden bire düşü verecekler, bir yandan kıskanarak diğer yandan da kendileri de bu modaya girecekler. Saçlardan sonra 2017 yaz modasında makyaj olmaz mı? 2017 yaz modasına ait moda bu sefer çok ama çok az. Zaten kişiler baştan aşağı çok havalı, o yüzden suratlar biraz boyalı. 2017 yaz modasında her şey tamamda eksik olan ne tatbikîde ayakkabılar olmalı. Sarısı, mavisi, yeşili, bordosu, üzerlerinde birde altın yaldızı. Siz siz olun 2017 yaz modasına uyun yoksa uymazsanız şaşkınlıktan ağzı açık kalan siz olursunuz.


Bir önceki yazımız olan Yüze Uygun Takı Seçimi başlıklı makalemizde takı ve Yüze Uygun Takı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM